TOPLANTI & ORGANİZASYON

Toplantı Salonları
Alan
u
U Düzeni
kale
Kale
konferans
Konferans
sinif
Sınıf
tiyatro
Tiyatro
yuvarlakbanket
Banket
Balo Salonu 450m² 100 - 400 350 500 400
Akdeniz Salonu 228m² 50 - 120 100 220 120
Ege Salonu 111m² 30 - - 60 100 -
Marmara Salonu 55m² 25 - - 20 40 -
VIP Toplantı Odası 144m² 40 - 80 30 60 80
İdari Toplantı Odası 19m² 12 - - - - -

BALO SALONU 500 Kişi kapasiteli bu salonumuz otelimizin giriş katında yer almaktadır. Eğlence amaçlı olarak da kullanılabilen bu salonumuz profesyonel tüm toplantı taleplerine cevap verebilecek nitelikte dizayn edilmiştir. Talebe yönelik olarak yemekli, yemeksiz olarak masa düzeni alınabilmekte olan bu salonumuzda; sahne, ışıklandırma sistemi, barkovizyon, ses sistemi, yaka mikrofonu, telsiz mikrofon, kürsü mikrofonu ve Wi-Fi mevcuttur. Balo, gala, düğün, yemekli ve yemeksiz toplantı, fuar, sempozyum, seminer vb. tüm etkinliklere uygun dizayn ve dekore edilmiştir.

AKDENİZ SALONU 200 Kişi kapasiteli bu salonumuz otelimizin giriş katında yer almaktadır. Bu salonumuz profesyonel tüm toplantı taleplerine cevap verebilecek nitelikte dizayn edilmiştir. Talebe yönelik olarak yemekli, yemeksiz olarak masa düzeni alınabilmekte olan bu salonumuzda; sahne, ışıklandırma sistemi, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon ve Wi-Fi mevcuttur. Yemekli ve yemeksiz toplantı, seminer vb. gibi etkinliklere uygun dizayn ve dekore edilmiştir.


EGE SALONU 100 Kişi kapasiteli bu salonumuz otelimizin giriş katında yer almaktadır. Salonumuzda; sahne, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon ve Wi-Fi mevcuttur. Özel toplantı, seminer vb. gibi etkinliklere uygun dizayn ve dekore edilmiştir.

MARMARA SALONU 20 Kişi kapasiteli bu salonumuz otelimizin giriş katında yer almaktadır. Salonumuzda; sahne, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon ve Wi-Fi mevcuttur. Özel toplantı, seminer vb. gibi etkinliklere uygun dizayn ve dekore edilmiştir.

VİP TOPLANTI ODASI 12 Kişi kapasiteli bu toplantı odamız otelimizin 1. katında yer almaktadır. Toplantı odasında; barkovizyon ve Wi-Fi mevcuttur. Özel toplantılarınız için uygun dizayn ve dekore edilmiştir.

YUKARI