Termal Asya Hotel

Termal Asya Ailesi

Kurşunlar Yapı AŞ. Bünyesinde bulunan, Balıkesir' in 5 yıldız tek oteli ASYA PAMUKÇU TERMAL OTEL, Asya Oteller zincirinin Balıkesir’de bulunan Elit Asya Otel, Asya Otel ve Bandırma Grand Asya Hotel’ den sonra 4. Otelidir.

87 oda 227 yatak kapasitesine sahip olan Asya Pamukçu Termal Hotel Balıkesir Altıeylül ilçesine bağlı bulunan Pamukçu mevkiinde yer almaktadır. Balıkesir’e 15 KM, Bursa’ya 162 km., İzmir’ e 170 km mesafededir.

Oda Kahvaltı ve yarım pansiyon konsepti ile siz değerli misafirlerine in iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Asya Pamukçu Termal Hotel’de; 5 adet çok amaçlı toplantı ve organizasyon salonu, konaklayan misafirlerin kullanımına ücretsiz sunulan bay ve bayan ayrı olmak üzere SPA Merkezi (Fitness(ortak) – Sauna – Buhar Odası – Türk Hamamı), Zengin çeşitleri yöresel lezzetleri ile açık büfesi, A’la Carte Restaurant ve kapalı otopark, tüm genel alan ve odalarda ücretsiz internet erişimi ve tüm odalarda çay & kahve set up uygulaması bulunmaktadır.

Konusunda uzman uzak doğulu masöz ve masörlerimizden alacağınız masajlar ile günün yorgunluğunu atabilir ve formunuzu korumak için size özel olarak hazırlanacak olan spa paketlerinden istifade edebilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana kurumsal otel hizmetleri sunmak için odaklanan Asya Pamukçu Termal Otel alt yapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve personelini bu yönde eğitmektedir.

Kaliteli ve yenilikçi hizmetleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörünün öncüsü olmayı amaç edinmiş ve buna yönelik olarak sahip olduğu vizyon ve felsefe ile siz değerli misafirlerin koşulsuz bir şekilde memnuniyetini sağlamak adına titiz ve samimi hizmet anlayışı ile Geleneksel Türk Misafirperverliğinin sunulduğu Asya Pamukçu Termal Otel’de siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duymaktayız.

Kurşunlar A.Ş.

Termal Asya Ailesi

1980 yılında inşaat malzemeleri satışı ile başlayan ve 1995 yılında anonim şirket olarak kurulan Kurşunlar A.Ş., başarılı geçmişiyle Balıkesir ve Güney Marmara nın önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Grup; inşaat, inşaat malzemeleri, hazır beton, turizm ve hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir.

Termal Asya ailesine iş başvurularınız için özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

YUKARI